7. benefiční koncert "Imperial College Symphony Orchestra London"

Vážení milovníci krásné hudby a podporovatelé obnovy dobříšských varhan, dovoluji si Vás pozvat na koncert "Imperial College Symphony Orchestra London" pořádaný v neděli 23. září 2018 od 19.00 hodin v Zrcadlovém sále dobříšského zámku.redakce / TZ, pátek 21. září 2018
Magazín > Zprávičky

Imperial College Symphony Orchestra London

Imperial College Symphony Orchestra London / archiv orchestru

Imperial College Symphony Orchestra London

Orchestr Imperial College se právem řadí k nejlepším univerzitním orchestrům ve Velké Británii. V roce 2008 získal ocenění “Univerzitní orchestr roku”.

Orchestr, založený již roku 1948, se dočkal největšího rozkvětu za působení dirigenta Richarda Dickinse. Orchestr vede výbor složený ze studentů univerzity. Při koncertech na půdě univerzity i mimo ni vystupuje až 80 hudebníků. Každoroční tradicí je koncert v Dorchesteru společně se sborem Thomas Hardye Singers, dále stojí za zmínku vystoupení v katedrále ve Winchesteru nebo v Cadogan Hall, domovském sále Královského filharmonického orchestru v Londýně.

Na programu zazní skladby od Johanna Strausse - Povídky z Vídeňského lesa, Maxe Brucha - Houslový koncert č.1 a od Antonína Dvořáka - Symfonie č.6 Ddur.

Dirigent: Matthew Hardy

Dobrovolné vstupné je určeno na projekt obnovy varhan.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)