Zrcadlo přátelství a bouřlivý potlesk v Clubu Kino

V pátek 17. října v Clubu Kino vystoupily dva dětské pěvecké sbory, a to černošický Chorus Angelus pod vedením sbormistra Lukáše Prachala a Kinder- und Jugendchor Maria Rosenkranz z Frankfurtu nad Mohanem pod vedením sbormistryně Karin Mayle. Oba sbory na klavír doprovázel Jan Polívka. Program pak zpestřil a doplnil taneční soubor Pramínek pod vedením paní Marcely Látalové ze Základní umělecké školy. Na závěr zazpíval dívčí voiceband Brécy, opět pod vedením Lukáše Prchala.Michaela Voldřichová, pátek 21. listopadu 2008
Magazín > Sborový život

Koncert se vydařil vážně skvěle, a kdo v pátek v Clubu Kino nebyl, tak zkrátka prohloupil. Byl to nevšední zážitek, když pan Prchal rozdělil oba sbory na čtyři části a rozmístil je na čtyři různá místa v kině. Zcela zaplněný Club Kino se dobře bavil a odměnil všechny účinkující bouřlivým potleskem. Ne nadarmo byla tato akce pojmenována Zrcadlo přátelství, protože radost a nadšení bylo vidět v každé tváři.

Všem, kteří se na akci podíleli, děkujeme: Městu Černošice, Česko-německému fondu budoucnosti, Středočeskému kraji, Unii českých pěveckých sborů, ale i všem rodičům, dětem a našim příznivcům a přátelům. Bez jejich pomoci a podpory bychom tuto akci nikdy nemohli realizovat. Všechny, jimž se náš koncert líbil, srdečně zveme k návštěvě našich internetových stránek http://www.chorusangelus.cz/, kde najdete náš aktuální program a také pár fotografií z každé naší akce.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)