Sborové dění


út
22/5
19:30
Emauzské opatství, prostory refektáře, Vyšehradská 49/320 – Praha 2 - Nové město (CZ)
VIVAT MUSICA! (koncert)

podrobnosti ▼

VIVAT MUSICA!

Emauzské opatství, prostory refektáře, Vyšehradská 49/320 – Praha 2 - Nové město (CZ)

MístoEmauzské opatství, prostory refektáře, Vyšehradská 49/320

účinkují

Vltavínky

podrobnosti

Program:
Hudba období renesance a baroka, Otmar Mácha, Václav Trojan

sbalit ▲



25/5
10:00
Koncertní síň, Masarykovo náměstí – Uničov (CZ)
CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA ŠKOLNÍCH DĚTSKÝCH PS (festival)

podrobnosti ▼

CELOSTÁTNÍ PŘEHLÍDKA ŠKOLNÍCH DĚTSKÝCH PS

Koncertní síň, Masarykovo náměstí – Uničov (CZ)

sbalit ▲



25/5
18:00
Kostel sv. Václava – Strupčice (CZ)
NOC KOSTELŮ (koncert)

podrobnosti ▼

Noc kostelů

Kostel sv. Václava – Strupčice (CZ)

účinkují

Smíšený pěvecký sbor Aurum Chomutov

sbalit ▲



25/5
19:00
Kostel sv. Alžběty Durynské – Praha - Kbely (CZ)
KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY (koncert)

podrobnosti ▼

Koncert duchovní hudby

Kostel sv. Alžběty Durynské – Praha - Kbely (CZ)

účinkují

Cantabundus

sbalit ▲



25/5
19:00
Kostel – Heršpice (CZ)
KONCERT - NOC KOSTELŮ (koncert)

podrobnosti ▼

Koncert - Noc kostelů

Kostel – Heršpice (CZ)

Kostel sv. Matouše

účinkují

Collegium musicale bonum

sbalit ▲


so
26/5
14:00
Červený Hrádek – Jirkov (CZ)
JIRKOVSKÁ SRDÍČKA (festival)

podrobnosti ▼

JIRKOVSKÁ SRDÍČKA

Červený Hrádek – Jirkov (CZ)

sbalit ▲


ne
27/5
17:00
Kostel sv. Vavřince – Křenovice (CZ)
MÁJOVÝ KONCERT (koncert)

podrobnosti ▼

Májový koncert

Kostel sv. Vavřince – Křenovice (CZ)

Kostel sv. vavřince

účinkují

Collegium musicale bonum

sbalit ▲


st
30/5
19:00
Dům kultury Teplice – Teplice (CZ)
KONCERT KONZERVATOŘE TEPLICE (koncert)

podrobnosti ▼

Koncert Konzervatoře Teplice

Dům kultury Teplice – Teplice (CZ)

Dům kultury Teplice

účinkují

Audite silete Bohosudov
Orchestr Konzervatoře Teplice

podrobnosti

Audite silete vystoupí jako host na koncertu Konzervatoře Teplice

sbalit ▲


út
5/6
19:00
Hlahol, Masarykovo nábř. 248 na Novém Městě – Praha 1 (CZ)
KONCERT PSPU K ZALOŽENÍ REPUBLIKY (koncert)

podrobnosti ▼

Koncert PSPU k založení republiky

Hlahol, Masarykovo nábř. 248 na Novém Městě – Praha 1 (CZ)

Masarykovo nábřeží 248/16, Praha 1 - Nové Město

účinkují

Pěvecké sdružení pražských učitelek
Jazz band a instrumentalisté
Denisa Folke - členka Opery Národního divadla

podrobnosti

Zazní úpravy českých lidových písní i písně Osvobozeného divadla (V+W+Ježek). Těšíme se na shledanou ve stylovém secesním hudebním sálu zpěváckého spolku Hlahol, vybudovaném již v roce 1905.

sbalit ▲


út
5/6
19:30
Rudolfinum – Praha (CZ)
KONCERT K ŽIVOTNÍMU JUBILEU LUBOMÍRA BRABCE (koncert)

podrobnosti ▼

Koncert k životnímu jubileu Lubomíra Brabce

Rudolfinum – Praha (CZ)

Alšovo nábř. 12, 110 00 Staré Město

účinkují

Cancioneta Praga
Lubomír Brabec – kytara
Cancioneta Praga – sbormistr Lukáš Jindřich
Kateřina Englichová – harfa
Roman Janál – baryton
Jitka Hosprová – viola
Alžběta Poláčková – soprán
Pavel Šporcl – housle
Pražský komorní orchestr

podrobnosti

Cancioneta Praga vystoupí jako host při slavnostním koncertu, který je věnován významnému životnímu jubileu kytarového virtuosa Lubomíra Brabce.

sbalit ▲


so
9/6
15:00
Biskupské gymnázium Bohosudov – Krupka (CZ)
KONCERT TŘÍ SBORŮ (koncert)

podrobnosti ▼

Koncert tří sborů

Biskupské gymnázium Bohosudov – Krupka (CZ)

Biskupské gymnázium Bohosudov - kaple

účinkují

Audite silete Bohosudov
Hostivický pěvecký sbor, Fojtův sbor Roudnice nad Labem

podrobnosti

Malý festiválek tří sborů

sbalit ▲


so
9/6
18:00
Kostel sv. Martina a Prokopa, Karlík – Praha-západ (CZ)
BENEFIČNÍ KONCERT FKPS (koncert)

podrobnosti ▼

Benefiční koncert FKPS

Kostel sv. Martina a Prokopa, Karlík – Praha-západ (CZ)

Kostel sv. Martina a Prokopa, Karlík, Praha-západ

účinkují

Foerstrovo komorní pěvecké sdružení

sbalit ▲


ne
10/6
15:00
Památník Lidice – Lidice (CZ)
SVĚTLO ZA LIDICE (festival)

podrobnosti ▼

SVĚTLO ZA LIDICE

Památník Lidice – Lidice (CZ)

sbalit ▲


út
12/6
17:00
Pelclovo divadlo – Rychnov nad Kněžnou (CZ)
KONCERT K 760. VÝROČÍ ZALOŽENÍ MĚSTA (koncert)

podrobnosti ▼

Koncert k 760. výročí založení města

Pelclovo divadlo – Rychnov nad Kněžnou (CZ)

Pelclovo divadlo, Panská ul., RK

účinkují

Prausův pěvecký sbor a X-tet, z.s.
Carmina, Carmina Alta, Chrámový sbor

sbalit ▲


so
16/6
15:00
Zámek Choltice – Choltice (CZ)
15. FESTIVAL CHRÁMOVÝCH A KOMORNÍCH SBORŮ (festival)

podrobnosti ▼

15. FESTIVAL CHRÁMOVÝCH A KOMORNÍCH SBORŮ

Zámek Choltice – Choltice (CZ)

sbalit ▲


ne
17/6
15:00
Kostel sv. Jakuba – Boskovice (CZ)
20. SBOROVÁNÍ - PŘEHLÍDKA SBORŮ (koncert)

podrobnosti ▼

20. Sborování - přehlídka sborů

Kostel sv. Jakuba – Boskovice (CZ)

účinkují

Collegium musicale bonum

sbalit ▲


st
20/6
19:00
Martinický palác, Praha 1 – Praha (CZ)
VÝROČNÍ KONCERT (koncert)

podrobnosti ▼

Výroční koncert

Martinický palác, Praha 1 – Praha (CZ)

účinkují

HAFOTET

sbalit ▲


út
26/6
19:00
Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie – Šumperk (CZ)
BENEFIČNÍ KONCERT (koncert)

podrobnosti ▼

Benefiční koncert

Klášterní kostel Zvěstování Panny Marie – Šumperk (CZ)

účinkují

Motýli Šumperk, dětský pěvecký sbor

sbalit ▲



29/6
10:00
Kostel sv. Mikuláše – Praha (CZ)
DVOŘÁKOVO SBOROVÉ LÉTO (festival)

podrobnosti ▼

DVOŘÁKOVO SBOROVÉ LÉTO

Kostel sv. Mikuláše – Praha (CZ)

sbalit ▲


út
3/7
18:00
Lomnice – Lomnice (CZ)
LSD – LETNÍ SBOROVÁ DÍLNA (festival)

podrobnosti ▼

LSD – LETNÍ SBOROVÁ DÍLNA

Lomnice – Lomnice (CZ)

sbalit ▲


so
7/7
12:00
Valtice – Valtice (CZ)
MEZINÁRODNÍ LETNÍ ŠKOLA STARÉ HUDBY (festival)

podrobnosti ▼

MEZINÁRODNÍ LETNÍ ŠKOLA STARÉ HUDBY

Valtice – Valtice (CZ)

sbalit ▲


ne
15/7
12:00
Kutná Hora – Kutná Hora (CZ)
LETNÍ SEMINÁŘ KLUBU SBORMISTRŮ (festival)

podrobnosti ▼

LETNÍ SEMINÁŘ KLUBU SBORMISTRŮ

Kutná Hora – Kutná Hora (CZ)

sbalit ▲



20/7
12:00
Spálené Poříčí – Spálené Poříčí (CZ)
KURZ STARÉ HUDBY PRO ZPĚVÁKY (festival)

podrobnosti ▼

KURZ STARÉ HUDBY PRO ZPĚVÁKY

Spálené Poříčí – Spálené Poříčí (CZ)

sbalit ▲



10/8
15:00
Holešov – Holešov (CZ)
LETNÍ ŠKOLA BAROKNÍ HUDBY (festival)

podrobnosti ▼

LETNÍ ŠKOLA BAROKNÍ HUDBY

Holešov – Holešov (CZ)

sbalit ▲



5/10
12:00
Jirkov – Jirkov (CZ)
JIRKOVSKÝ PÍSŇOVAR (festival)

podrobnosti ▼

JIRKOVSKÝ PÍSŇOVAR

Jirkov – Jirkov (CZ)

sbalit ▲


ne
7/10
15:00
Kostel sv. Vavřince – Křenovice (CZ)
KONCERT - 5. VÝROČÍ ODHALENÍ PAMĚTNÍ DESKY (koncert)

podrobnosti ▼

Koncert - 5. výročí odhalení pamětní desky

Kostel sv. Vavřince – Křenovice (CZ)

účinkují

Collegium musicale bonum

sbalit ▲


so
20/10
17:00
Muzeum Jana Amose Komenského v Uherském Brodě – Uherský Brod (CZ)
JUBILEJNÍ KONCERT (koncert)

podrobnosti ▼

Jubilejní koncert

Muzeum Jana Amose Komenského v Uherském Brodě – Uherský Brod (CZ)

Přemysla Otakara II. 37

účinkují

Pěvecký sbor Dvořák Uherský Brod

podrobnosti

Komorní sbor Dvořák pořádá
ve spolupráci s Muzeem Jana Amose Komenského v Uherském Brodě
ke 100. výročí vzniku Československa
a k 30. výročí Komorního sboru Dvořák

Jubilejní koncert
sobota 20. října 2018 | 17.00
barokní sloupový sál muzea

program
[bude upřesněn]

vstupné dobrovolné

sbalit ▲


ne
21/10
10:00
Jezuitský kostel Nanebevzetí Panny Marie – Brno (CZ)
LITURGIE (koncert)

podrobnosti ▼

Liturgie

Jezuitský kostel Nanebevzetí Panny Marie – Brno (CZ)

ul. Jezuitská

účinkují

Collegium musicale bonum

podrobnosti

W. A. Mozart: Missa in C "Spatzenmesse" (KV 220)

sbalit ▲


čt
1/11
12:00
Praha – Praha (CZ)
PRAGA CANTAT (festival)

podrobnosti ▼

PRAGA CANTAT

Praha – Praha (CZ)

sbalit ▲


čt
8/11
12:00
Opava – Opava (CZ)
OPAVA CANTAT (festival)

podrobnosti ▼

OPAVA CANTAT

Opava – Opava (CZ)

sbalit ▲


ne
11/11
16:30
Historický sál Zámku Slavkov-Austerlitz – Slavkov u Brna (CZ)
SLAVNOSTNÍ KONCERT K 5. VÝROČÍ ZALOŽENÍ SOUBORU (koncert)

podrobnosti ▼

Slavnostní koncert k 5. výročí založení souboru

Historický sál Zámku Slavkov-Austerlitz – Slavkov u Brna (CZ)

účinkují

Collegium musicale bonum

sbalit ▲



16/11
12:00
Nový Jičín – Nový Jičín (CZ)
PORTA MUSICAE (festival)

podrobnosti ▼

PORTA MUSICAE

Nový Jičín – Nový Jičín (CZ)

sbalit ▲


ne
25/11
15:00
Kostel – Slavkov u Opavy (CZ)
KONCERT DUCHOVNÍ HUDBY (koncert)

podrobnosti ▼

Koncert duchovní hudby

Kostel – Slavkov u Opavy (CZ)

účinkují

Collegium musicale bonum

sbalit ▲


st
28/11
12:00
Stonava – Stonava (CZ)
STONAVSKÁ BARBORKA (festival)

podrobnosti ▼

STONAVSKÁ BARBORKA

Stonava – Stonava (CZ)

sbalit ▲


čt
29/11
12:00
Loučná nad Desnou – Loučná nad Desnou (CZ)
LOUČENSKÁ VLOČKA (festival)

podrobnosti ▼

LOUČENSKÁ VLOČKA

Loučná nad Desnou – Loučná nad Desnou (CZ)

sbalit ▲



30/11
12:00
Praha – Praha (CZ)
MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ HUDBY (festival)

podrobnosti ▼

MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ HUDBY

Praha – Praha (CZ)

podrobnosti

MEZINÁRODNÍ FESTIVAL ADVENTNÍ A VÁNOČNÍ HUDBY S CENOU PETRA EBENA

sbalit ▲


po
24/12
23:00
Chrám Vzkříšení Páně – Slavkov u Brna (CZ)
LITURGIE (koncert)

podrobnosti ▼

Liturgie

Chrám Vzkříšení Páně – Slavkov u Brna (CZ)

účinkují

Collegium musicale bonum

podrobnosti

W. A. Mozart: Missa in C "Spatzenmesse" (KV 220)

sbalit ▲


út
25/12
9:30
Chrám Vzkříšení Páně – Slavkov u Brna (CZ)
LITURGIE (koncert)

podrobnosti ▼

Liturgie

Chrám Vzkříšení Páně – Slavkov u Brna (CZ)

účinkují

Collegium musicale bonum

podrobnosti

W. A. Mozart: Missa in C "Spatzenmesse" (KV 220)

sbalit ▲


ne
30/12
19:00
Muzeum obce Žarošice – Žarošice (CZ)
VÁNOČNÍ KONCERT (koncert)

podrobnosti ▼

Vánoční koncert

Muzeum obce Žarošice – Žarošice (CZ)

účinkují

Collegium musicale bonum

sbalit ▲


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)