Festival EuroChoir poprvé v České republice

Letos poprvé se mladým sborovým zpěvákům (od 18 do 30 let) z České republiky nabízí jedinečná možnost zúčastnit se unikátního evropského projektu s názvem EuroChoir 2012 na domácí půdě! Letošní - již 31. ročník - této významné mezinárodní sborové akce pořádá Unie českých pěveckých sborů ve spolupráci s evropskou sborovou asociací European Choral Association – Europa Cantat v termínu od 7. do 15. července 2012 v Lomnici nad Popelkou.Zdeněk Kadlas, -cs-, sobota 10. března 2012
Magazín > Sborový život

EuroChoir 2009 se konal v Maďarsku

V tomto malebném městečku v Českém ráji vznikne unikátní sbor čítající na 60 mladých zpěváků, jejichž intenzivní práce vyvrcholí třemi závěrečnými koncerty – v Lomnici nad Popelkou, Semilech a Praze. Českým zpěvákům se nabízí jedinečná příležitost seznámit se nejen se současnou světovou i českou sborovou tvorbou, ale také poznat sborové zpěváky z mnoha evropských zemí.

Festival je určen pokročilým mladým zpěvákům (18-30 let) se sborovými zkušenostmi a znalostí angličtiny (bližší podmínky – viz níže). Uzávěrka přihlášek je 30.dubna 2012.

Přihlášku a další informace o festivalu najdete na internetových stránkách http://www.eurochoir2012.cz/.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)