Festiválek 2011

Srdečně vás zveme na další ročník Festiválku v Nechanicích! Termín konání šestnáctého ročníku je stanoven na dny 27. - 29.5.2011. Program setkání bude obdobný jako v ročnících minulých, ale letošní setkáníl se ponese v duchu 20. výročí činnosti pořádajícího sboru CANTUS FEMINAE Nechanice. Vaše účast bude pro nás tím nejlepším darem.Miriam Bendová a Petr Semerák, středa 2. února 2011
Magazín > Sborový život

Z Festiválku 2008; archiv sboru Cantus Feminae

Jako každý rok nijak nelimitujeme váš výběr repertoáru. Jenom jsme potěšeni, pokud si v něm všimnete různých výročí autorů a to obzvláště českých.

Předpokládáme finanční podíl účastníků ve výši 150 Kč/osoba jako registrační poplatek. Vše upřesníme v měsíci březnu. Ubytování bude zajištěno dle vašich požadavků (cca 180,- Kčs/osoba/noc), stravování bude zajištěno a hradí jej pořadatel.

Podmínky účasti na Festiválku jsou zcela jednoduché:

1) Účastnit se může komorní sbor či pěvecké sdružení v jakémkoliv složení do 25 zpěváků; 2) Repertoár tematicky není omezen, čas vystoupení na galakoncertu by mělo trvat do 15 minut. Pamatujte však na další krátká vystoupení v různých místech; 3.Musíte mít chuť přijet a zpívat a zpívat a zpívat; 4. Dobrou náladu a pohodu nezapomeňte vzít s sebou.

Již nyní se těšíme na skvělou atmosféru setkání plného pohody, přátelství a muziky.

Více informací o Festiválku naleznete na internetových stránkách sboru CANTUS FEMINAE.


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)