Tvůrčí dílny melodramu

Zveme žáky ZŠ, ZUŠ (od 14 let) a studenty SŠ na Tvůrčí dílny melodramu 15. dubna, 6. května, 4. června 2009, vždy od 15.00 do 17.00 hodin v přednáškovém sálu č. 309 Českého muzea hudby, Karmelitská 2, 118 00 Praha 1!Věra Šustíková, neděle 5. dubna 2009
Magazín > Sborový život

V dílnách se naučíte kultivaci mluvního projevu, práci s dynamikou a tempem řeči, zákonitosti partnerské souhry s hudebníkem, vnitřní disciplině, vzájemné spolupráci, profesionalitě vystupování. Získáte hlubší znalosti poezie. Melodram nebude cílem, ale poutavým prostředkem ke kultivaci Vašeho celkového projevu, významnou přípravou pro jakékoliv povolání. Lektory jsou: Věra Šustíková, Marta Hrachovinová, prof. Jiří Hlaváč, Miroslav Sekera, Daniel Wiesner a Filip Sychra.

Vstup pro účastníky Českého kola Mezinárodní soutěže Zdeňka Fibicha v interpretaci melodramů 2009 zdarma po registraci do soutěže, ostatní uhradí účastnický poplatek 20 Kč. Dílen se mohou spolu se studenty a pedagogy účastnit i rodiče a další zájemci. (Dílny pro pokročilé připravujeme na podzimní termíny).

Kontakt: PhDr. Věra Šustíková, vera_sustikova@nm.cz ; Bc. Iveta Königsmarková, iveta_konigsmarkova@nm.cz


Publikování nebo šíření obsahu bez předchozího souhlasu je zakázáno. Za obsah textů odpovídají jejich autoři.

O nás   Kontakty   Inzerce   Podmínky užívání   Cookies

Časopis Cantus   Festa academica   czech-choirs.eu (en)